İletişime Geçin
  1. Karum Bilişim
  2. MICROSOFT LİSANSLAMA

MICROSOFT LİSANSLAMA

MICROSOFT LİSANSLAMA

Microsoft ürünleri ile ilgili tüm lisanslama modelleri için çözüm üretebiliyoruz.

MICROSOFT LİSANSLAMA

Microsoft ürünleri ile ilgili tüm lisanslama modelleri için çözüm üretebiliyoruz. Lisans danışmanlarımız sizin için en uygun modeli belirleyecek ve teklif olarak size sunacaktır.

Microsoft OEM Lisanslama

OEM lisanslama modeli, yeni bilgisayar alımlarınızda kutu olarak alınabilen lisanslama şeklidir.

Microsoft ONLINE Lisanslama

Online lisanslama modeli ile, Microsoft Office 365, Microsoft Azure ve Microsoft Dynamics CRM online gibi, online olarak satın alabileceğiniz ürünleri doğrudan size sağlayacağımız bir link üzerinden Microsoft’un web sitesi aracılığı ile satın almayı yapabileceğiniz lisans modelidir.

Microsoft OPEN Lisanslama

Beş adet ve üzeri lisans alımlarınızda özel fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz lisans modelidir. Microsoft’un tüm ürünlerini, bulut ürünleri de dahil olmak üzere bu model ile alabilirsiniz.

Microsoft OV ve OVS Anlaşması ile Lisanslama

OV anlaşması ile ürünü 3 yıllık sabit fiyat ile satın alabilir. 3 yıl sonunda ürüne sahip olabilirsiniz. OVS ile ürünü kiralayarak farklı fiyat avantajları elde edebilirsiniz.

Microsoft EA ve EAS Anlaşması ile Lisanslama

EA ve EAS anlaşmaları 250 kullanıcı üzeri kurumsal firmaların Microsoft ile doğrudan yapabildiği özel bir anlaşma kapsamında, firma bünyesindeki tüm cihazları içerecek şekilde özel fiyat ve avantajların sunulduğu bir lisanslama modelidir.